Насадка-культиватор до мотокоси

Мотоблоки

Реалізуємо мотоблоки, причіпи та навісне

Насадка-Культиватор до мотосапи

1400 грн. Акція -35%, ціна 899 грн.

Насадка Культиватор — прилад, за допомогою якого можна з легкістю розпушувати грунт на садових ділянках невеликого розміру, клумбах, теплицях і парниках. Завдяки високим обертам і особливості конструкції грунтових фрез, оброблений грунт збагачується киснем і добре подрібнюється, що сприяє відмінним умовам для зростання квіткових і овочевих культур.

Головне, що ціна насадки в кілька разів нижче міні-культиватора легкого класу, а продуктивність іта якість обробки така сама. Перевагою виробу перед маленьким культиватором є висока маневреність і легка вага, що дозволяє обробляти грунт в самих важкодоступних місцях: на доріжках, між рядами, в теплицях. Крім розпушування, за допомогою насадки, можна виробляти прополку поверхні. Пристрій підходить до будь-якої бензокоси складного типу з валом на 9 шліців і діаметром штанги в 26 мм. Установка насадки займе кілька хвилин, для цього необхідно зняти редуктор коси, відвернувши один гвинт, демонтувати кожух і з’єднати штангу з насадкою.

Насадка Культиватор є компактною установку в корпусі з алюмінієвого сплаву загальною вагою 5 кг. В основі лежить надійний редуктор черв’ячного типу, з’єднаний з валом виконавчого механізму. На вал кріпляться 4 грунтові фрези за допомогою спеціальної шплінтової фіксації. Головна передача редуктора — шестерня і глобоідальний черв’як виготовлені з твердих сталей і обертаються в мастилі, що надійно захищає від зносу. Конструкція корпусу — розбірного типу на болтах, що дозволить без праці проводити обслуговування. Ширина обробки за один прохід складає 300 мм.

 

Що в середині?

Корпус із гарного алюмінієвого сплаву. Сайлентблок перед редуктором. Два подшипніка, один опорний. Потужні червяк і шестерня із латунного сплаву. Все гарно змащено.

Особливості насадки-культиватора

  • Легкість у монтажі - демонтажі, займає кілька хвилин.
  • Алюмінієвий розборний корпус
  • Невелика вага насадки, дозволяє працювати без особливих зусиль
  • Ефективна обробка ділянки з прополкою та збагаченням киснем

Доставка та Оплата

  • Доставка "Нова Пошта"
  • Без попередньої оплати - відправляємо Наложеним платижем
  • Без переплати, сума не буде змінена, ніяких прихованих комісій

Залишити заявку на консультацію/купівлю

Оберіть скільки на валу мотокоси шліців.
Не обов'язково. Але якщо потрібно щось уточнити...